12.12.2023, 19:27

Спортсмени з Луганщини здобули 14 медалей на чемпіонаті України з параплавання

спорт луганская область

Спортсмени Луганщини здобули 14 медалей на чемпіонаті України з параплавання, що пройшов у Дніпропетровській області.

Про це ]]>повідомляє]]> пресслужба Луганської ОВА у Telegram, передає Час Пік.

"Представники Луганського регіонального центру "Інваспорт", вихованці Луганської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю, гідно представили регіон на всеукраїнській першості, яка відбулася у місті Кам'янське", - йдеться у повідомленні.

• Ганна Поліщук здобула чотири золоті медалі та одну срібну. Вона перемогла на дистанціях 50 м вільним стилем, 100 м вільним стилем, 150 м комплексне плавання, 50 м брасом. На 50-метрівці на спині їй дісталося срібло.
  • В активі Романа Куценка п'ять срібних медалей: 50 та 100 м вільним стилем, 150 м комплексне плавання, 50 м брасом, 50 м на спині.
  • Марина Низова відзначилася двома золотими медалями та однією срібною. Вона фінішувала першою на дистанціях 50 м вільним стилем та 50 м брасом. Другий - на 100-метрівці вільним стилем.
  • Артем Кочергін став бронзовим призером на 100-метрівці на спині.