
Україна ініціює режим тиші у бойових діях на тлі ідеї Москви про перемир'я на 9 травня. Він розпочнеться у ніч на 6 травня.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Telegram, передає Час Пік.
За словами глави української держави, до України станом на сьогодні не було жодного офіційного звернення щодо модальності припинення бойових дій, про яке оголосила РФ.
"Ми вважаємо, що людське життя є незрівнянно більшою цінністю, ніж "святкування" будь-якої річниці. У зв'язку з чим оголошуємо про режим тиші, починаючи з 00:00 у ніч із 5 на 6 травня", - написав Зеленський.
Він вважає, що за час, що залишився до цього моменту, реалістично забезпечити настання тиші. Україна діятиме дзеркально.
"Настав час російським керівникам робити реальні кроки для завершення їхньої війни, якщо вже російське міністерство оборони вважає, що не проведе парад у Москві без доброї волі України", - звернув увагу президент.

















