vchaspik-global-message
 
to home
11:57, 11.06.2022

Що відбувається в Попасній: на вулицях лежать трупи, окупанти розграбували те, що вціліло

Що відбувається в Попасній: на вулицях лежать трупи, окупанти розграбували те, що вціліло

Російські окупанти знищили Попасну вщент і вивезли цивільних до Первомайська, а тим часом розграбували домівки людей.

Керівник Попаснянської міської військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов розповів про поточну ситуацію в громаді, передає Час Пік.

Він зазначив, що Попасну окупували 8 травня, в місті на той час залишилися півтори тисячі людей. Всіх їх росіяни примусово вивезли до Первомайська. Коли людям дозволили повернутися додому, подолавши пішки близько семи кілометрів, вони побачили пограбовані росіянами домівки, з яких вивезли все, що можна.

Ханатов повідомив, що тіла вбитих містян і військових протягом місяця залишалися лежати на вулицях.

Керівник ВЦА зазначив, що Попасна знищена вщент, там неможливо швидко відновити комунікації - ні електрику, ні газопостачання, ні водопостачання.

У храмі в Комишувасі ховалися 60 осіб, окупанти пообіцяли їм привезти їжу, але наступного дня також депортували в Первомайськ. Ханатов припускає, що буде така ж історія, як з попаснянами - домівки людей розграбують, а потім дозволять пішки йти в Комишуваху.

Читайте ще: ]]>У ПК Хіміків у Сєвєродонецьку накрили росіян, - Гайдай]]>

По темі