vchaspik-global-message
 
to home
15:51, 16.03.2022

Прокурор Гаагзького суду вже в Україні: він поспілкувався з Зеленським

Прокурор Гаагзького суду вже в Україні: він поспілкувався з Зеленським

Прокурор Міжнародного кримінального суду в Гаазі Карім Хан разом зі слідчою групою прибув до України для документування воєнних злочинів російської федерації.

Президент Володимир Зеленський провів розмову з Карімом Ханом, передає Час Пік.

"Говорив з прокурором Міжнародного кримінального суду в Гаазі Карімом Ханом. Він вже в Україні. Вже почав працювати. Тож окупанти відповідатимуть за всі воєнні злочини проти українців", - повідомив Зеленський.

"Ми активізуємо роботу, щоб притягнути окупантів до відповідальності. Має бути міжнародний трибунал. І він буде. За все, що вони зробили проти України, проти наших людей, за кожен акт тероризму російських військ на території нашої держави", - зазначив президент у відеозверненні.

Як повідомлялося раніше, ]]>Міжнародний суд ООН у Гаазі сьогодні має оголосити рішення щодо обмежувальних заходів у зв'язку з позовом України проти РФ щодо геноциду]]>.