
Після "ремонтів" у будинках окупованого Сіверськодонецька жити стає лише складніше. Виправляти "помилки" ніхто не збирається.
У мережі розповіли про те, як "відремонтували" один із будинків, передає Час Пік.
За словами мешканців, будинок за адресою вул. Єгорова, 27, залишився без каналізації. Замість того, щоб вирішити проблему, з людей просто сміються. Примітно, що будинок уже зданий після ремонту.
"Будинок та двір після ремонту (нібито), люди рік не можуть нічого добитися, а тепер і зовсім вийти з 2 під'їзду. Єдиний замовник здав, комісія прийняла. На листи так і відповідають. Каналізації 70 років, згнила і всі красоти пахнуть у квартирі. На дворі яму навіть засипати не можуть. В одній компанії навіть поржали в обличчя", - йдеться у повідомленні.
У коментарях зазначають, що така ситуація у всьому місті.
У публікації було використано матеріали Telegram-каналу "Трикутник".
















