vchaspik-global-message
 
to home
15:34, 22.06.2026

"Люди рік не можуть нічого добитися": як у Сіверськодонецьку "відремонтували" одну з багатоповерхівок

Сіверськодонецьк
"Відновлення" Сіверськодонецька

Після "ремонтів" у будинках окупованого Сіверськодонецька жити стає лише складніше. Виправляти "помилки" ніхто не збирається.

У мережі розповіли про те, як "відремонтували" один із будинків, передає Час Пік.

За словами мешканців, будинок за адресою вул. Єгорова, 27, залишився без каналізації. Замість того, щоб вирішити проблему, з людей просто сміються. Примітно, що будинок уже зданий після ремонту.

"Будинок та двір після ремонту (нібито), люди рік не можуть нічого добитися, а тепер і зовсім вийти з 2 під'їзду. Єдиний замовник здав, комісія прийняла. На листи так і відповідають. Каналізації 70 років, згнила і всі красоти пахнуть у квартирі. На дворі яму навіть засипати не можуть. В одній компанії навіть поржали в обличчя", - йдеться у повідомленні.

У коментарях зазначають, що така ситуація у всьому місті.

У публікації було використано матеріали Telegram-каналу "]]>Трикутник]]>".

CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
По темі