
В окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджують графіки відключення світла. Без електроенергії та води залишилися низка міст та районів півострова.
Про це повідомляє окупаційна "влади", передає Час Пік.
У понеділок, 22 червня, "влада" низки міст та селищ півострова оприлюднила графіки відключень. Найбільш жорсткі обмеження діють в Алушті, Джанкої, а також у Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах.
"У зв'язку зі складною ситуацією в енергосистемі Криму та Севастополя у нашому районі діють віялові відключення електроенергії за графіком: 3 години без світла, 3 години з подачею електроенергії", - йдеться у заяві.
У Красноперекопському районі та Алушті у непарні дні діє чіткий розклад: електрику відключають з 00:00 до 03:00, потім з 06:00 до 09:00 тощо.
У Судаку жителі залишатимуться без електроенергії до трьох годин на день, проте конкретний час відключення поки що не вказується.

















