
У школах "ЛНР" дітей навчають воювати
На окупованій території Луганської області шкільна освіта перетворюється на зомбування. Пропаганди стає ще більше.
Про ситуацію повідомляє пресслужба Луганської ОВА у Telegram, передає Час Пік.
"З 1 вересня у так званій "ЛНР" окупанти змінять програму предмета "Основи безпеки та захисту батьківщини" на користь війни. А саме, з 20 до 50% збільшать частку викладання військової підготовки для учнів 6-11 класів", - йдеться у повідомленні.
Діти навчатимуться управлінню БПЛА та проходитимуть військові збори. А після випуску молодь буде готова йти на фронт.
Читайте також:
По темі
















