
Україна та РФ провели третій етап обміну "1000 на 1000". У рамках обміну вдалося повернути із РФ 160 українців.
Подробиці повідомив президент України Володимир Зеленський у Telegram, передає Час Пік.
"Продовжуємо повертати додому українців із російської неволі. Сьогодні з полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року", - написав президент.
За його словами, серед звільнених є військовослужбовці ЗСУ, Державної спеціальної служби транспорту, військові з Нацгвардії та прикордонники. Це бійці, які захищали Маріуполь, "Азовсталь", Донецький, Луганський, Харківський, Запорізький, Київський, Чернігівський та Сумський напрямки.
"Пам'ятаємо про всіх, хто в неволі. Перевіряємо по кожному прізвищу. Усіх повинні повернути - і військових, і цивільних", - додав президент.






















